Prindi välja Eesti Soumi 
   

Kleebised

Kleebiste trükk

 
Video

Kleebiste trükkimiseks kasutama Roland VS laiformaat printerit, mis on 2011 jaanuari seisuga Eestis esimene. Printer võimaldab trükkida 1440 dpi kvaliteediga (fotokvaliteet) trükiseid. Samuti võimaldab uus tehnoloogia suurt trükikiirust.

Peamised kasutusalad:

Kleebiste trükk, Plakatite trükk, Bannerite trükk, Esitlusvahendite trükk.

Tööde teostamise tähtaeg on 5-7 tööpäeva. Kiirete tööde korral lisandub hinnale kiirtöö erihind.

 

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 

loading...

Autokleebised

 
Video

Autokleebised valmistame kvaliteetsest ning kauapüsivast 3M 180 CV2, 3M 100, 3M 50 seeria kleebiskilest, millele anname üldjuhul 3 aastase garantii. Vajadusel vormistame ka 3M MCS garantii, mille puhul 3M tagab garantii: http://www.reklaamitootja.ee/3mmcs_warranty

Sõiduki kleepimise puhul soovitame kõigepealt mõelda, mis saab olema kleebise eesmärk - mis sõnumit ja kellele soovite kujunduse abil edasi anda. Kleepimisvõimalused on piiramatud - alates pisikesest logost või mailiaadressist auto värvi muutmiseni välja.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kui pikaks ajaks on soov kleebis sõidukile paigaldada (kas ajutine või pikaajaline) sõiduki mark, mudel, kogus, olemasolu korral teiepoolne kujundus/idee

3M50 seeria kleebiste värvikaart

 

mcs_logo.jpg

     

 

Detailne info
Materjal 3M kleebiskile
Tarneaeg 5-7 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Reklaamkleebised

 
Video

Reklaamkleebiseid on võimaik valmistada erinevate tehnoloogiatega. Kui teate, mis tehnoloogias soovite on hästi kui aga ei tea, siis andke meile infot, mis on kleebiste eesmärk siis pakume tehnoloogia ja materjalid välja. 

Vastupidavuse suurendamiseks on logokleebiseid võimalik ka lamineerida.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kleebiste eesmärk (kas sise- või välitingimustesse), kogus, mõõdud ja kujundus/idee.

Detailne info
Minimaalne kogus 50tk
Materjal 3M kleebiskile
Tarneaeg 5-7 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Kristallkleebised

 
Video

Kristallkleebised

 Kristallkleebis e. mullkleebis e. polüetüleenkleebis e. läätskleebis e. 3D kleebis. Antud kleebise puhul kaetakse selle pind spetsiaalse seguga (polüuretaan), mis annab kleebisele ruumilise efekti. Kristallkleebis on ilmastikukindel ja vastupidav. Suurus, kuju, värv - vastavalt tellija soovile. Kasutatakse toote markeerimiseks, logona firmameenetel, rinnamärgina jm. Kleebiste valmistamine on käsitöö ja selle tõttu on tema hind ka kallim kui tavalistel kleebistel.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, kujundus/idee

Detailne info
Minimaalne kogus 50tk
Tarneaeg 5-7 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Reflektorkleebised

 
Video

Reflektorkleebised

Reflektorkleebis on valgustpeegeldav ja pimedas helendav reklaam või tähistus. Suurus, kuju, värv - vastavalt tellija soovile. Reflektorkleebise paigaldamisel tuleks kindlasti arvestada, et see paikneks kohal, kuhu kindlasti ka valgus peale paistab. 

 Vajalik info pakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, kleebise asukoht, kujundus/idee

Reflektorkleebise värvid:

             

 

Detailne info
Tarneaeg 5-7 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Etiketikleebised

 
Video

Etiketikleebiste eesmärk on väikese vaevaga märgistada tooteid, kaustasid, karpe, kontoritehnikat jpm.

Etiketikleebiseid valmistatakse üldjuhul kahe tehnoloogia abil:

1. Digiprint - sel juhul prinditakse spetsiaalse värviprinteriga etiketid välja ja hiljem lõikab masin need lõikejoone järgi (ka erikujulised) välja. Mõistlik tehnoloogia väiksemate koguste ja värviliste kleebiste puhul.

Kleebised on võimalik ka lamineerida. Sellisel juhul kaetakse kleebis kile kihiga, mis kaitseb kleebist mõistliku hõõrdumise ja pisut ka pleekimise eest. Üldjuhul lamineeritakse kleebised välitingimuste jaoks, kui need peavad kestma pikaajaliselt (üle 6 kuu).

2. Siiditrükk - see meetod võimaldab kasutada ka eksklusiivsemaid värve (kuld, hõbe, sädelevad, pealt kraabitavad jms) Samuti on siiditrüki puhul värvid vastupidavamad kui digiprindi värvid. Antud tehnoloogiat kasutatakse suurte koguste (alates 500-1000 tk) ja väheste trükivärvide arvu (üldjuhul 1-3 värvi) puhul.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, otstarve, kujundus/idee

Detailne info
Minimaalne kogus 500tk
Tarneaeg 5-14 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Põrandakleebised

 
Video

Põrandakleebis on kaetud vastupidava põrandalaminaadiga, mis teeb selle kleebise tuunduvalt vastupidavamaks kui tavalise kleebise. Antud kleebis talub hõõrdumist, tallamist jms.

Peamised kasutuskohad:

kaubanduskeskused, spordiklubid, hallid, kinod, hotellid jms. Ühesõnaga kohad, kus käib palju rahvast ja reklaam on tõhus. Effektse kujunduse korral saavutab kleebis suure hulga kontakte.

Põrandalaminaadi suurus rullis on 1300 ja 1000 mm
Saatke oma idee meile ja kirjutage ka kleebise soovitud mõõdud.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: aluspinna materjal, kogus, mõõdud, kujundus/idee

Detailne info
Tarneaeg 5-7 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Interjöörikleebised

 
Video

Interjöörikleebiste abil saab lihtsa vaevaga ruumi ilmet muuta. Levinuimad kohad kleebiskilede jaoks on klaaspinnad.

Võimalik on katta pinnad ühtlaselt kilega kinni, tekitada sinna logod/kujundid, katta pind prinditud kilega või värvilisest kilest lõigatud kujundutega jne

Arvestama peaks asjaoluga, et kleebiskile ei saa üldjuhtudel paigutada krobelistele seintele, tapeedile, pehmetele pindadele. Kui aluspind on sile, siis on võimalik paigaldada ka kleebiskile.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: aluspinna mõõdud ning materjal, kleebiste otstarve, kujundus/idee

Detailne info
Tarneaeg 5-10 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Fassaadikleebised

 
Video

Fassaadikleebised leiavad tänapäeva arhitektuuris aina rohkem kasutust. Fassaadikleebistega on võimalik katta klaasfassaad osaliselt või täielikult. Fassaadile on võimalik anda elu kujundite ja sümbolitega, mida muude vahenditega väga lihtne teha ei ole.

Kasutame sellistel töödel 3M 180 seeria kilesid, millele on võimalik saada garantii kuni 10 aastat. Julgeme arvata, et tegelik kestvus on kordades rohkem.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: fassaadi pinna materjal, kujundust/idee, mõõdud

Detailne info
Tarneaeg 7-14 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Magnetkleebised

 
Video

Magnetkleebis kujutab endast pehmet magnetkummi, millele on peale kleebitud soovitud pilt/logo/tekst vastavalt kliendi soovile. Magnetit saab ära võtta ja jälle tagasi panna. Palju kasutatakse tänapäeval magnetkleebiseid taksodel ja bussifirmadel.

Samuti sobib magnetkleebis  teatud kampaania teavitamiseks. Nt soodushinnad vms info mis võib aegajalt muutuda. Eelduseks siis loomulikult metallpinna olemasolu.

Magnetkleebise materjal tuleb rullist, mille laius on 60 cm sellega peaks siis tellimisel arvestama.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: magneti mõõdud, kogus, kujundus/idee, paigalduskoht

Detailne info
Tarneaeg 5-7 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Paadinumbrid

 
Video

Valmistame paadinumbreid ja nimesid vastavalt Teie soovile.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: paadi number, kogus, värv.

Detailne info
Tarneaeg 5-7 tööpäeva
Materjal 3M kleebiskile
 
Saada päring
 
loading...

Kahepoolsed kleebised

 
Video

Kahepoolne kleebis on mõistlik tellida juhul, kui tegu on suure kogusega ja kleebis peab olema nähtav mõlemalt klaasi poolelt. Kahepoolse kleebise pooled (sisemine ja välimine) ei pea olema ühe kujundusega.

Sarnane  tulemus on võimalik saavutada ka juhul kui kleebite klaasile kleebised eri pooltelt kohakuti. Sellega kaasneb topelt töö kleepimisel ja tulemus ei jää ka päris sama.

Väikeste koguste (ca 10-20 tk) puhul läheb aga antud kleebis üldjuhul kulukaks, seetõttu soovitame valida kahapoolne kleebis suuremate koguste puhul.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kujundus/idee, mõõdud, kogus, paigalduskoht

Detailne info
Minimaalne kogus 50tk
 
Saada päring
 
loading...

Shabloonikleebised

 
Video

Kui soovite mingit kujutist värvida, siis on parim lahendus selleks shabloonikleebis.

Shabloonikleebisele on 3M eraldi kile, mis ei jäta liimijälgi ja tuleb hõlpsasti ka hiljem maha. Samuti ei reageeri üldjuhul värvidele. Shablooniga värvimist kasutatakse siis kui on teada, et kile sellel pinnal kaua ei püsi, nt teatud plastikud vms. Sel juhul on kindlam värvida.

Nt Laevade detailid on sedavõrd krobelised, et kile seal kaua ei püsi. Sel juhul värvitakse need shablooni abil.

Samuti kapinumbrid värvitakse kui on oht, et kleebis pealt ära kisutakse jne

Vajalik info pakkumise tegemiseks: logo või kujutis, mõõdud, kogus, paigalduskoht

Detailne info
Tarneaeg 5-7 tööpäeva
 
Saada päring
 
loading...

Kleebiste eemaldamine

 
Video

Kui soovite kleebiste eemaldamist, siis palun saatke olemasolevast objektist pilt. Sellest lähtuvalt saame hinnata töömahtu ja teha pakkumise. Hinnapäringu saate saata allpool olevalt lingilt.

Üldiselt eemaldatakse kleebised soojapuhuriga. Sealjuures tuleb valida sobivaim temperatuur. Sellest sõltub see, kas liim jääb pinnale või tuleb koos kleebisega. Kui liim on tugevalt pinnale jäänud, siis on selle eemaldamine väga aeganõudev protsess ja nõuab kemikaalide kasutamist.

Detailne info
 
Saada päring
 
loading...

Etiketikleebised tootele
Etiketikleebised tootele
Kleebised Eurosec
Kleebised Eurosec
Magnetkleebised Eesti vesi
Magnetkleebised Eesti vesi
Erikujulised kleebised tootele
Erikujulised kleebised tootele

Vaata veel tooteid ja teenuseid, mida pakume:

 digiprint dokumendikaaned easy-up telk eramaa märk esitlustarvikud freesimine heijastimet.com helkur helkurid helkurid.ee helkurvest helkurvestid hoiatussilt infostendid kleebis kleebised kleebisreklaam kleepsud kristallkleebis kruusid kujundus kuumpress trükk laste helkurvestid liikelahjat24.fi Lingid lippude trükk lipud logoga helkurid magnetkleebis magnetkleebised magnetsildid mainos majanumber mastilipud ohutusvest ohutusvestid parkimiskell passiivmaja pastakad plakatid pop-up telgid promostar.fi PVC banner PVC kangas rannalipud reklaam reklaambannerid reklaamkingitus reklaamkingitus.com reklaamkingitused reklaamkleebis reklaamkonstruktsioonid reklaamstendid reklaamtahvlid rinnasildid rinnasilt roll-up rollup sildid sildinäidised silt softreflector särgid Särk t-särk telgid telk tents tikkimine trükised trükk võrkbanner õhupall õhupallid